Wycieczka do Warszawy

Wyjątkową okazją do rozbudzenia niezwykłych emocji wśród uczniów była wycieczka do Warszawy, na którą dnia 14.05.2019 roku wybrali się uczniowie z klas I-III.

<--break->Dzieci najpierw wybrały się do Teatru Lalka, w którym podczas zwiedzania jego kulis poznały przestrzenie zwykle niedostępne dla widzów, tj. zaplecze sceny, garderoby aktorów, pracownie (lalkarską i konstruktorską), kabinę elektroakustyczną. Kolejną dawkę emocji dostarczył uczestnikom wycieczki niezapomniany spektakl pt. „Kopciuszek”. Bajkowa scenografia, żywa, klarowna akcja i wpadające w ucho piosenki, to walory spektaklu, który przez dzieci przyjęty został z dużym aplauzem.

Niezapomnianą atrakcją była również wizyta w Muzeum Ewolucji, w którym dzieci odkryły tajniki paleontologii.

Uwieńczeniem atrakcji był poczęstunek w McDonald’s.