Wycieczka do Teatru Muzycznego w Łodzi

11 grudnia 2019 roku, już o 9 rano, uczniowie klas IV - VIII wyjechali do Teatru Muzycznego w Łodzi na wspaniały musical, oparty na znakomitym filmie wytwórni DreamWorks - "Madagaskar".

Uczniowie wraz z opiekunami mogli uczestniczyć w podróży wprost z nowojorskiego ZOO, do Afryki, na zwariowaną i gorącą wyspę... Madagaskar, na której rządzi Król Julian. Zaprowadził ich tam: Lew Alex, zebra Marty, hipopotamica Gloria i żyrafa Melman. Znakomite, szybkie tempo akcji, świetnie wykonane piosenki, brawurowa, żywiołowa gra aktorów, zachwycała i nie pozwalała się nudzić.

Było świetnie! Wszyscy wyginali śmiało ciało! Spektakl podbił serca wszystkich uczniów i jeszcze na długo po powrocie pozostał w ich pamięci.