Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Tradycyjnie 1 września w Szkole Podstawowej im. Księdza Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Woli Makowskiej rozpoczęto nowy rok szkolny.

Przed jego rozpoczęciem opracowane zostały procedury służące bezpieczeństwu uczniów oraz wszystkich pracowników w związku z trwającą epidemią. Inauguracja roku szkolnego miała zdecydowanie inny charakter. Uczniowie klas II-VIII przywitali pierwszy dzień szkoły, wraz z wychowawcami, w swoich klasach lekcyjnych.

Szczególną oprawę miało powitanie w szkole pierwszoklasistów oraz towarzyszących im rodziców, którego dokonała pani dyrektor Elżbieta Kamińska. Po odśpiewaniu hymnu państwowego, w obecności rodziców, pierwoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły i pamiątkowy odcisk w kronice szkolnej. Pani Dyrektor uroczyście pasowała każdego ucznia, przyjmując do społecności szkolnej. Uroczystość zakończyło wręczenie pamiątkowych dyplomów oraz drobnych prezentów od rodziców i uczniów klasy VIII.

Wszystkim uczniom życzymy wielu sukcesów w nauce!