Gminny Dzień Babci i Dziadka

Już od wielu lat w kalendarzu uroczystości naszej szkoły ważne miejsce zajmuje Dzień Babci i Dziadka. To chwile niezwykłe, pełne uśmiechów, wzruszeń i radości. W tym roku Gminne Obchody Dnia Babci i Dziadka świętowaliśmy 20 stycznia 2018 r. Uroczystość odbyła się w sali OSP w Woli Makowskiej.

Bal Karnawałowy

Po wytężonej pracy w I półroczu przyszedł czas na odpoczynek i dobrą zabawę w postaci Balu Karnawałowego, który odbył się 20 stycznia  2018 roku. Tak jak w latach poprzednich bal miał charakter otwarty, więc mogły w nim uczestniczyć dzieci, które jeszcze nie są uczniami naszej szkoły. Zabawę poprowadził Pan Sylwester  Fastyn,  rodzic uczniów naszej szkoły.

konkurs czytelniczy „Życie i twórczość Astrid Lindgren”

Gminna Biblioteka Publiczna w Makowie od wieku lat organizuje konkursy popularyzujące czytelnictwo i rozbudzające pasję czytania. Celem konkursów jest także popularyzowanie wartościowej literatury wśród uczniów i wspieranie zainteresowań czytelniczych. W tym roku konkurs był poświęcony szwedzkiej pisarce Astrid Lindgren i jej twórczości.

Subskrybuj www.szkola.wolamakowska.pl RSS