Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Tradycyjnie 1 września w Szkole Podstawowej im. Księdza Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Woli Makowskiej rozpoczęto nowy rok szkolny.

Przed jego rozpoczęciem opracowane zostały procedury służące bezpieczeństwu uczniów oraz wszystkich pracowników w związku z trwającą epidemią. Inauguracja roku szkolnego miała zdecydowanie inny charakter. Uczniowie klas II-VIII przywitali pierwszy dzień szkoły, wraz z wychowawcami, w swoich klasach lekcyjnych.

zakończenie

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Drodzy Rodzice i Uczniowie,

W trosce o zdrowie Państwa, Waszych dzieci oraz Pracowników szkoły, w obowiązku dotyczącym zwalczania oraz zapobiegania rozprzestrzenianiu się choroby wywołanej wirusem SARS-CoV-2, opierając się o wytyczne Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej informuję, że zakończenie roku szkolnego 2019/2020 będzie przeprowadzone w innej formie niż dotychczas

Zapraszam wszystkich Uczniów w dniu 26 czerwca 2020 r. po odbiór świadectw w wyznaczonych godzinach, wg poniższego harmonogramu. Wręczenia świadectw dokonają wychowawcy klas na zewnątrz szkoły.

Bardzo proszę Uczniów oraz Państwa o zachowanie reżimu sanitarnego (maseczki, rękawiczki, zachowanie bezpiecznego odstępu min. 2 m, zakaz gromadzenia się).

Bardzo proszę również o odbiór świadectw w różnym czasie w ciągu podanej godziny w celu uniknięcia gromadzenia się.

Subskrybuj www.szkola.wolamakowska.pl RSS