Szanowni Państwo!

Kierując się dobrem naszych uczniów, komitet strajkowy oraz nauczyciele Szkoły Podstawowej w Woli Makowskiej, podjęli decyzję o zawieszeniu prowadzonego strajku z dniem 25 kwietnia 2019 roku, co oznacza, że od tego dnia wznawiamy zajęcia.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za wyrozumiałość i wsparcie!

Egzamin klasy VIII

Dyrektor Szkoły informuje, że egzamin uczniów klasy VIII odbędzie się zgodnie z harmonogramem tj.:

15.04.2019 r. – język polski

16.04.2019 r. – matematyka

17.04.2019 r. – język angielski

Uczniowie spotykają się w szkole o godz. 8.20.

INFORMACJA O STRAJKU DLA RODZICÓW

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Księdza Stefana Kardynała Wyszyńskiego  w Woli Makowskiej informuje, że w związku z przystąpieniem pracowników do strajku od 8 kwietnia 2019 roku do odwołania, szkoła nie jest w stanie zapewnić opieki dzieciom.

Informacja o odwołaniu strajku będzie wywieszona na terenie szkoły, umieszczona na stronie internetowej szkoły oraz dostępna pod numerem telefonu 468312002.

Spotkanie ze strażakami

Dnia 1 kwietnia nasza szkoła gościła strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli Makowskiej. W trakcie spotkania strażacy przybliżyli dzieciom, na czym polega praca strażaka i przekazali cenne wskazówki, jak bezpiecznie zachować się w czasie wypadku, czy pożaru. Dzieci utrwaliły numery alarmowe 998 i 112 i dowiedziały się, w jakich okolicznościach należy wezwać straż pożarną.

Zajęcia sportowe

14 marca uczniowie klasy I i oddziału przedszkolnego uczestniczyli w zajęciach sportowych  piłka nożna -  prowadzonej przez trenerów Klubu Piłkarskiego "Unia Skierniewice". Na zajęciach uczyli się gry w piłkę nożną, zasad fair play oraz współpracy w grupie.

Subskrybuj www.szkola.wolamakowska.pl RSS