Szkoła do Hymnu

Nasza Szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiej Akcji ,,Szkoła do hymnu”. W piątek 8 listopada 2019 r.  o godz. 1111 -  w szkole zabrzmiał Hymn Polski. Wspólnym śpiewem uczniowie, nauczyciele i pracownicy  uczcili Święto Niepodległości w ramach akcji "Szkoła do hymnu".

Ślubowanie uczniów klasy I

18 października 2019 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klasy pierwszej. W udekorowanej sali gimnastycznej dzieciom towarzyszyli rodzice, rodzeństwo, cała społeczność szkoły oraz zaproszeni goście. Wszystkich zebranych powitała pani dyrektor Elżbieta Kamińska.

Koncert muzyczny

10 października uczniowie naszej szkoły  mieli okazję uczestniczyć w kolejnej nietypowej lekcji muzyki prowadzonej przez Pana Hanusza Kowalczyka.  Tematem spotkania była „Historia tańca”.

Subskrybuj www.szkola.wolamakowska.pl RSS