Nasze Maluchy (klasa 0)


Lista dzieci z oddziału przedszkolnego

rok szkolny  2016/2017

 

1. Fastyn Dawid

2. Ferlejko Michał

3. Kalisiak Emil

4. Karwat Anna Magdalena

5. Sękalska Maja

6. Góral Michał

7. Joński Ignacy

8. Kozłowski Kacper Tadeusz

9. Maros Martyna

10. Piekut Anna

11. Pokrop Maria

12. Skoczek Korneliusz

13. Szot Gabriela

14. Szymczak Anna

15. Walczak Emil

16. Gendek Szymon

17. Kozłowska Wiktoria

18. Krocz Aleksander Adam

19. Kuś Piotr

20. Marat Marcel

21. Winciorek Szymon

22. Zatorski Adam

23. Pająk Julia

 

 Lista dzieci z oddziału przedszkolnego

rok szkolny 2015/2016

 

1.Ceroń Adam

2.Czerwiński Krzysztof

3.Góral Miłosz

4.Hallay Julia

5.Młynarski Marcel

6.Karwat Anna

7.Maciejak Patrycja

8.Sękalska Maja

9.Smolarek Mateusz

10.Zaborski Jan

11.Fastyn Dawid

12.Ferlejko Michał

13.Kalisiak Emil

14.Góral Michał

15.Joński Ignacy

16.Maros Martyna

17.Piekut Anna

18.Pokrop Maria

19.Szot Gabriela

20.Szymczak Anna

21.Walczak Emil

 

 

 Lista uczniów z oddziału przedszkolnego

 rok szkolny 2014/2015

 

1.Czerwiński Krzysztof

2.Fidalska Adrian Piotr

3.Ceroń Adam

4.Góral Miłosz

5.Kamol Oliwia

6. Gajewska Martyna

7. Hallay Julia

8. Karwat Mateusz

9. Winciorek Oliwia     

10. Karwat Wiktoria

11. Łabendowicz Piotr

12. Nowak Maksymilian

13. Małkus Kacper

14. Durka Mateusz

15. Szot Wiktoria Alicja

16.Wasiak Łucja 

17.Markowicz Adam

18. Młynarski Marcel

19. Karwat Anna

20. Klisiak Emil

21. Maciejak Klaudia

22 Maciejak Patrycja

23. Sękalska Maja

24. Smolarek Mateusz

25. Zaborski Jan

 

Lista uczniów z oddziału przedszkolnego 

rok szkolny 2013/2014

 

Lista uczniów z oddziału przedszkolnego

rok szkolny 2012/2013

6 lat

1. Ceroń Franciszek
2. Ciupa Wiktoria
3. Małkus Dominika

5 lat

4. Ambroziak Marcel
5. Ceroń Jakub
6. Czerwińska Zuzanna
7. Filipek Krzysztof
8. Jońska Amelia
9. Kalisiak Kacper
10. Kujawiak Alicja
11. Krawczyk Bartłomiej
12. Krawczyk Witold
13. Łukasik Mariusz
14. Panek Małgorzata
15. Pukacz Paweł
16. Sawicki Bartosz
17. Słaby Jakub
18. Strożek Tomasz
19. Szymczak Aleksandra

4 lata

20. Durka Mateusz
21. Gendek Natalia
22. Kolis- Mikina Eryk
23. Łabendowicz Piotr
24. Nowak Maksymilian
25. Winciorek Oliwia

Lista uczniów z oddziału przedszkolnego
rok szkolny 2011/2012

mgr Bożena Sałkowska – nauczyciel oddziału przedszkolnego

1. Seliga Krystian
2. Czarnecka Patrycja
3. Pająk Patrycja
4. Ceroń Franciszek
5. Ciupa Wiktoria
6. Maślarz Anna
7. Opalski Olaf
8. Wójt Karolina
9. Ambroziak Marcel
10. Czerwińska Zuzia
11. Filipek Krzysztof
12. Krawczyk Bartek
13. Krawczyk Witold
14. Sałkowski Jan
15. Sawicki Bartek
16. Panek Małgorzata
17. Małkus Dominika