Geniusz 2013

W maju 2013 roku uczniowie Szkole Podstawowej im. Księdza Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Woli Makowskiej przystąpili do Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „GENIUSZ”. W bieżącym roku szkolnym jest to już drugi ogólnopolski konkurs matematyczny, w którym nasi uczniowie zdobywają tak wysokie lokaty.

Szczególnie cieszy nas fakt, że I miejsce w konkursie (otrzymując maksymalną liczbę punktów) zdobyło aż czworo uczniów naszej szkoły: Michalina Niedźwiadek (klasa IV), Karolina Błędowska (klasa VI), Przemysław Wiórkiewicz (klasa VI) oraz Sylwia Wójt (klasa VI), jednocześnie otrzymując grawerowany dyplom laureata i nagrodę książkową. 

Uczniowie biorący udział w konkursie poszerzają swoją wiedzę i umiejętności zdobyte na lekcjach na dodatkowych zajęciach pod kierunkiem nauczycielki matematyki Marty Wawrzyn. 
Osiągnięty sukces jest efektem systematycznej pracy i ambicji uczniów oraz wysiłku nauczyciela, który odczuwa niekłamaną radość i satysfakcję widząc zainteresowanie uczniów tą piękną dziedziną wiedzy. 
Organizatorem konkursu Geniusz jest Szkolna Akademia Wiedzy - Warszawa. Gratulujemy uczniom i Pani Marcie Wawrzyn nauczycielce matematyki, za osiągnięcie wysokich lokat w konkursie i przyniesienie zaszczytów szkole. Życzymy wszystkim dalszych sukcesów matematycznych.