Zbieraj makulaturę, ratuj konie!

Samorząd Uczniowskiwraz z Klubem Gaja organizują zbiórkę makulatury. Zebrane fundusze zostaną przekazane na leczenie i utrzymanie koni. Makulaturę prosimy oddawać do Pani Anny Jaworskiej.

Konie czekają na Waszą pomoc!

I Ty możesz zostać świętym Mikołajem!

Szkolna organizacja PCK i Samorząd Uczniowski ogłasza zbiórkę produktów żywnościowych.

Produkty te zostaną przekazane najbardziej potrzebującym.

Prosimy przekazywać je swoim wychowawcom do dnia 19 grudnia 2017 r.

Nasza uczennica Patrycja Czarnecka w duecie z Malwiną Olczyk zdobyły V-Ce Mistrzostwo Świata federacji WADF w kategorii Duet Jazz Dance Junior podczas Mistrzostw Świata World Dance Championship WADF Liberec. Ponadto Patrycja zdobyła srebro w Small Team Juvenilles w kategorii Jazz, a także srebrny medal w Mini Formacja Contemporary Ballet Junior. Dziewczyny dzielnie walczyły w finale i w rezultacie zdobyły V-ce Mistrzostwo Świata WADF.

„Piękna nasza Polska cała” – pod takim hasłem po raz czwarty odbył się w naszej szkole Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej pod patronatem Wójta Gminy Maków Pana Jerzego Stankiewicza.

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych uczniów 9 listopada 2017 r. zorganizowane zostało spotkanie w ramach akcji „Odblaskowe pierwszaki”. Wzięli w nim udział uczniowie klas 0-III.

W środę 8 listopada odbyła się już druga w rym roku dyskoteka zorganizowana przez Samorząd Uczniowski.

Kolejne spotkanie z cyklu. Tym razem pan Hanusz Kowalczyk i jego goście zabrali nas w muzyczną podróż po telewizyjnych serialach.

Zapraszamy do udziału w IV edycji Gminnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Patriotycznej.

Przedstawienie teatralne "Rady Dobrej Wróżki"

16 października 2017 roku w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Subskrybuj Front page feed