Dzień Edukacji Narodowej

12 października 2018 odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli nauczyciele, pracownicy obsługi, przedstawiciele Rady Rodziców oraz uczniowie.

W części oficjalnej glos zabrała Pani dyrektor, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowała za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń. W części artystycznej  uczniowie z klasy VI-VIII pod kierunkiem pani Moniki Pietrzyk i pani Anny Czerwińskiej przedstawili humorystyczne scenki z życia pewnej klas, a następnie wyrazili swoje podziękowanie oraz słowa uznania dla trudnej pracy pedagogów. Na koniec wszyscy pracownicy szkoły otrzymali życzenia od przedstawicieli Rady Rodziców.