Dzień Edukacji Narodowej

16 października 2017 roku w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Na uroczystość przybyli nauczyciele, pracownicy obsługi, przedstawiciele Rady Rodziców oraz uczniowie. W części oficjalnej glos zabrała Pani dyrektor Elżbieta Kamińska, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowała za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń oraz wręczyła Nagrody Dyrektora wyróżnionym pracownikom szkoły. Przewodnicząca Rady Rodziców  na ręce  Dyrektora Szkoły  złożyła serdeczne życzenia, podziękowania oraz wyrazy wdzięczności za trud, troskę  i poświęcenie. W części artystycznej  uczniowie z klasy IV-VI pod kierunkiem pani Moniki Pietrzyk śpiewem i wierszem wyrazili swoje podziękowanie i słowa uznania dla trudnej pracy pedagogów.