Dzień Bezpieczeństwa

Dnia 21.XI.2013 roku w Szkole Podstawowej im. Księdza Stefana Kardynała Wyszyńskiego odbył się po raz kolejny Dzień Bezpieczeństwa.
Była to uroczystość która już na stałe zagościła w kalendarzu imprez szkolnych. Uczniowie klas I - VI oraz Oddziału Przedszkolnego przygotowali część artystyczną poświęconą zachowaniu bezpieczeństwa podczas uczestnictwa w ruchu drogowym. Recytowano wiersze, śpiewano piosenki oraz wystawiono krótkie przedstawienie. Uczniowie przygotowali znaki drogowe oraz zaprezentowali się w kamizelkach odblaskowych.

Po części artystycznej cała brać szkolna wyruszyła na krótką wycieczkę ulicami miejscowości Wola Makowska. Nauczycieli przypomnieli o prawidłowym poruszaniu się pieszych po drodze oraz właściwym przechodzeniu przez jezdnię. Scenariusz, oprawę muzyczną oraz dekorację przygotowały opiekunki SU: P. Anna Czerwińska, P. Marta Wawrzyn oraz P. Anna Jaworska.